Realizacja oczekiwań naszych Klientów

w zakresie ceny, bezpieczeństwa, terminowości i jakości naszych produktów nie byłaby możliwa bez wykorzystania odpowiednich technologii i związanych z nimi maszyn i urządzeń. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do tego, aby nasz park maszynowy był odpowiednio dopasowany do charakteru realizowanych zleceń, zapewniając tym samym wysoki poziom optymalizacji procesów produkcyjnych, szczególnie w zakresie obniżenia kosztów na każdym etapie wykonywania zamówienia.

Przygotowanie do druku

Dysponując najnowocześniejszym systemem do impozycji, czyli przygotowania materiałów do druku, jesteśmy w stanie bardzo szybko zweryfikowac i przygotować publikację do naświetlania bezpośrednio na matryce drukarskie. Bardzo wydajna naświetlarka do płyt pozwala nam w sposób optymalny zarządzać planowaniem produkcji i wykorzystaniem parku maszynowego. Dodatkowo, system zdalnej akceptacji materiałów do druku – Web Approval – daje naszym Klientom możliwość samodzielnego przeprowadzenia procesu zdalnego przesłania, korekty i akceptacji materiałów w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

Druk

Nasze nowoczesne, pełnoformatowe 2-, 4- i 8-kolorowe maszyny arkuszowe, z opcją drukowania dwustronnego, oprócz wysokiej jakości, zapewniają duży poziom elastyczności w planowaniu i optymalizacji produkcji. Umożliwiają one druk na szerokiej gamie podłoży, ze szczególnym uwzględnieniem cienkich, powlekanych papierów o gramaturze 70-80 g/m2, powszechnie stosowanych w publikacjach książkowych.

Falcowanie

Wysokowydajne, uniwersalne falcerki pozwalają przygotowywać do oprawy arkusze w szerokim zakresie gramatur i formatów. Unikalne na skalę europejską urządzenia do zakładania termonici, pracujące w połączeniu z falcerkami, pozwalają nam przygotowywać składki do oprawy szyto-klejonej w jednym przebiegu.

Oprawa

Szybkie i bogato wyposażone maszyny do różnych rodzajów oprawy dają możliwość wykonania większości znanych rodzajów opraw. Oprawa zeszytowa, również z oczkami, oprawa miękka przy grubości bloku aż do 60 mm, z okładką prostą lub ze skrzydełkami, czy wreszcie oprawa miękka szyto-klejona – unikalna technologia w skali europejskiej – w której kartki arkusza połączone są nićmi, a same arkusze ze sobą klejem, to wszystko jest możliwe do wykonania w obrębie jednego ciągu technologicznego.

Daje to gwarancję jakości, terminowości i optymalizacji kosztowej produkcji i  kontroli jej przebiegu. Dodatkowo, na życzenie naszych Klientów, korzystając z pomocy naszych partnerów, możemy wykonać publikacje w oprawie twardej i zintegrowanej, dbając o to, by podczas procesów odbywających się poza naszą firmą, były zachowane najwyższe standardy jakościowe.

Inne

Dodatkowe przystawki do maszyn i urządzenia pozwalają nam na wykonywanie szeregu prac na etapie uszlachetniania i wykańczania produkcji. Do ważniejszych należy możliwość pakowania pojedynczych produktów jak i paczek w folie termokurczliwą w jednym przebiegu podczas oprawy. Wykonujemy również usługę insertowania i wklejania różnego rodzaju aplikacji (np. płyt CD), tak, by produkty przekazany naszym Klinetom były kompletne i gotowe do natychmiastowej dystrybucji.